Przewodnicząca Sejmiku w Info

(Fot. nadesłane/kontakt@infoilawa.pl.)

Zarząd Terenowy NSZZ Funkcjonariuszy i Pracowników Więziennictwa oraz Dyrektor Zakładu Karnego w Iławie zorganizowali VII Mistrzostwa Służby Więziennej w Regatach Żeglarskich Iława-Siemiany 2020 r. 

Odbyły się one w dniach 13-15 września 2020 r. zgodnie z decyzją Dyrektora Generalnego Służby Więziennej gen. Jacka Kitlińskiego. Regaty odbyły się na jeziorze Jeziorak na jachtach typu Omega (załoga składa się ze sternika z uprawnieniami oraz dwóch załogantów). Bazą mistrzostw był ośrodek wypoczynkowy i marina w Siemianach w gminie Iława. Pierwsze miejsce zajęła załoga Zakładu Karnego w Iławie ze sternikiem Piotrem Bokotą, na drugim miejscu uplasowała się załoga Zakładu Karnego w Iławie ze sternikiem Grzegorzem Rychlikiem, a trzecie miejsce przypadło również załodze Zakładu Karnego w Iławie ze sternikiem Pawłem Urbankiem.

- Mistrzostwa Służby Więziennej w Regatach Żeglarskich na Jezioraku mają już swoją wieloletnią tradycję. W tym roku, choć zrezygnowano z wielu podobnych wydarzeń, ta tradycja została podtrzymana. Regaty o Puchar Dyrektora Generalnego Służby Więziennej i Przewodniczącego Zarządu Głównego NSZZ Funkcjonariuszy i Pracowników Więziennictwa były widowiskowe i odbywały się przy wymarzonej pogodzie. Jestem przekonana, że pobyt nad Jeziorakiem zostanie przez Państwa zapamiętany jako miłe doświadczenie. I że będziecie tu wracać tak często, jak to możliwe - mówiła podczas podsumowania wyścigów Bernadeta Hordejuk, przewodnicząca sejmiku województwa warmińsko-mazurskiego. 

Iławskie załogi na podium VII Mistrzostw Służby Więziennej w Regatach Żeglarskich Iława-Siemiany 2020 r.

Ilość zdjęć 27


Projekt „Przewodnicząca Sejmiku w Info” jest realizowany przez portal Info Iława we współpracy z Sejmikiem Województwa Warmińsko-Mazurskiego. Jego celem jest przybliżenie Czytelnikom działalności samorządu naszego województwa.
 

Artykuł załadowany: 0.3625 sekundy