Przewodnicząca Sejmiku w Info
wydrukuj podstronę do DRUKUJ22 lipca 2019, 18:49 komentarzy 3

(Fot. Organizator.)

W miniony weekend odbyła się już 9. edycja Dni Sportu w Klimach. Imprezę objęli honorowym patronatem Przewodnicząca Sejmiku Województwa Warmińsko-Mazurskiego i Starosta Powiatu Iławskiego Bartosz Bielawski, a zorganizował MKS Huragan Klimy. 

Turniej odbył się w czterech dyscyplinach (piłka nożna junior i senior oraz piłka siatkowa dziewcząt i mężczyzn). Zwycięzcy to odpowiednio: FC Starzykowo, Czarni Team, Huragan Klimy i Dream Team. Najlepszym siatkarzem wybrano Kamila Dąbrowskiego, siatkarką - Małgorzatę Ryll. Najlepszym zawodnikiem wśród juniorów został Mateusz Swiech, strzelcem Oskar Szalkowski, zaś bramkarzem Nikodem Rudzki. Najlepszym zawodnikiem wśród seniorów został Kamil Murszewski, strzelcem Zbigniew Marchlewski, a bramkarzem Tomasz Maternicki. 

Fundatorami pucharów byli: Przewodnicząca Sejmiku Województwa Warmińsko-Mazurskiego Bernadeta Hordejuk, Starosta Powiatu Iławskiego Bartosz Bielawski oraz Burmistrz Kisielic Rafał Ryszczuk. 

- Wielkie dzięki dla KGW Klimy za pyszną kuchnię. Imprezę mistrzowsko poprowadził dyrektor Miejsko-Gminnego Domu Kultury w Kisielicach Mariusz Gołębiowski - dziękujemy - mówi zaangażowana w organizację imprezy radna Rady Miejskiej w Kisielicach Wioletta Szalkowska.

Dni Sportu 2019 w Klimach.
Zdjęcia: Organizatorzy.

Dni Sportu 2019 w Klimach.

Ilość zdjęć 20


Projekt „Przewodnicząca Sejmiku w Info” jest realizowany przez portal Info Iława we współpracy z Sejmikiem Województwa Warmińsko-Mazurskiego. Jego celem jest przybliżenie Czytelnikom działalności samorządu naszego województwa.

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

 • ~lewy pomocnik 0 ponad rok temu

  Prawdziwa sielska zabawa świętowanie sportu. U mnie w Kałdunach też takie święto było na boisku szkolnym, gdzie można było poskakać w dal wzwyż , powywijać na prawdziwym drążku gimnastycznym. Drążek był zamontowany na boisku szkolnym na stałe. Znacie takie urządzenie? Drążek był namydlony by utrudnić wspinanie po... na po co? Młodzież po czekoladę E Wedel (wtenczas czekolada była bardzo droga 20 złotych dziś 3 złote) a starsi po ...trunek który z własnej kieszeni ufundował nasz nauczyciel. Pewno razem wypili...

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~rodaczka -1 ponad rok temuocena: 100% 

  Brawo KLIMY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~nick -2 ponad rok temu

  super!

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
Artykuł załadowany: 0.6264 sekundy