Przewodnicząca Sejmiku w Info
wydrukuj podstronę do DRUKUJ30 września 2020, 10:07

(Fot. materiały prasowe.)

Wystarczy jedynie za pomocą zdjęcia zaprezentować swoją interpretację #genuWarmiiiMazur. Konkurs organizowany jest przez samorząd województwa warmińsko-mazurskiego.

Główną nagrodą są koszulki z grafiką młodego Kopernika, autorstwa olsztyńskiego artysty Roberta Listwana. Unikatowe, bowiem nie są wprowadzone do sprzedaży.

Konkurs skierowany jest do wszystkich chętnych – bez względu na miejsce zamieszkania czy płeć.

- Konkurs z Kopernikiem w tle to jedno z wielu przedsięwzięć, które realizujemy w naszym regionie z myślą o jego popularyzacji. Taka inicjatywa to doskonała forma promocji, która przybliża nie tylko postać Mikołaja Kopernika, ale daje także spojrzenie na nasz region z innej perspektywy. Gorąco zachęcam do udziału w konkursie - mówi Bernadeta Hordejuk, przewodnicząca Sejmiku Województwa.

#GenWarmiiiMazur - dla każdego z nas jest zupełnie czymś innym. Może to być m.in. otaczająca przyroda czy lokalne rękodzieło. Bardzo ważna jest ponadto determinacja, dzięki której ma się chęć działania i odwagę podbijania świata.

By wziąć udział w rywalizacji, należy przede wszystkim uruchomić swoją wyobraźnię, użyć na swoim zdjęciu profilowym nakładki #genWarmiiiMazur (w czasie trwania konkursu), a następnie opublikować w komentarzu pod postem konkursowym zdjęcie przedstawiające #genWarmiiiMazur i podpisać je hasztagiem #genWarmiiiMazur.

Zgłoszenia do zabawy przyjmowane są od 28 września do 12 października 2020 roku. Po tym terminie zostanie nagrodzonych 15 najciekawszych zdjęć.

WIĘCEJ INFORMACJI:
https://pl-pl.facebook.com/Warmia.Mazury/


Projekt „Przewodnicząca Sejmiku w Info” jest realizowany przez portal Info Iława we współpracy z Sejmikiem Województwa Warmińsko-Mazurskiego. Jego celem jest przybliżenie Czytelnikom działalności samorządu naszego województwa.

Artykuł załadowany: 0.2545 sekundy