Przewodnicząca Sejmiku w Info
wydrukuj podstronę do DRUKUJ11 października 2022, 13:26
Plakat konkursu fotograficznego „Obrotowo z Kopernikiem na Warmii i Mazurach”.

Plakat konkursu fotograficznego „Obrotowo z Kopernikiem na Warmii i Mazurach”.

Zgłoszenia do ogólnopolskiego konkursu fotograficznego „Obrotowo z Kopernikiem na Warmii i Mazurach” przyjmowane są do 31 października 2022 roku.  

Zadanie konkursowe polega na wykonaniu i upublicznieniu zdjęcia pokazującego zwiedzanie regionu Warmii i Mazur zrobionego i zmodyfikowanego z wykorzystaniem nowych technologii i kompetencji cyfrowych.

- Mikołaj Kopernik to wielka postać nie tylko dla regionu, ale także dla Polski, Europy i świata. W 2023 roku będziemy obchodzili 550. rocznicę urodzin tego wielkiego astronoma. Na tę okazję przygotowaliśmy szereg inicjatyw i uroczystości. Natomiast już teraz chcemy zachęcić do udziału w tych wydarzeniach, w co wpisuje się ten konkurs. Wszystkich gorąco zachęcam do udziału – powiedziała Bernadeta Hordejuk, Przewodnicząca Sejmiku Województwa.

Warunkiem udziału jest posiadanie aktywnego konta w serwisie Facebook, zarejestrowanego na swoje prawdziwe imię i nazwisko lub prowadzenie zweryfikowanego fanpage’u czy umieszczenie zdjęcia oraz nazwy miejsca w komentarzu pod konkursowym postem na fanpage’u (@wimcyfrowaprzyszłość).

Inicjatywa skierowana jest do osób pełnoletnich, posiadających pełną zdolność do czynności prawnych, natomiast osoby niepełnoletnie mogą brać udział w wydarzeniu tylko za zgodą swoich rodziców.

Organizatorem konkursu „Obrotowo z Kopernikiem na Warmii i Mazurach” jest Departament Społeczeństwa Informacyjnego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie.

Udział w konkursie jest bezpłatny.

Zwycięzców poznamy 31 października 2022 roku.

Do pobrania poniżej: 
- REGULAMIN KONKURSU.


Projekt „Przewodnicząca Sejmiku w Info” jest realizowany przez portal Info Iława we współpracy z Sejmikiem Województwa Warmińsko-Mazurskiego. Jego celem jest przybliżenie Czytelnikom działalności samorządu naszego województwa.

Artykuł załadowany: 0.3357 sekundy